Koç Üniversitesi Hastanesi Saç Ekim Ünitesi, alanındaki uzman doktorlarıyla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, ulusal ve uluslararası standartlara sahip, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara yüksek kalitede ve çözüm odaklı saç ekimi hizmeti veriyor. Yüksek operasyon başarısı, hasta memnuniyetinin sağlanması, hastaların kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için hizmetin her alanında kaliteye önem verilmesi temeline dayanan hizmet anlayışımız, ünitemizi en çok tercih edilen klinikler arasında ilk sıralara taşıyor. Dr. Serkan Aygın’ın yönetiminde hizmet veren ekibimiz, saç ekimi için Avrupa ve Arap ülkelerinden başvuran hastalara Türkiyede saç ekimi hizmetini uluslararası düzeyde sunan bir merkez olmanın gururunu yaşıyor.
Gerek teknolojik altyapısı gerekse deneyimli uzmanlarıyla dünyanın sayılı merkezlerinden biri haline gelen Koç Üniversitesi Hastanesi Saç Ekimi Ünitemizde öne çıkan hizmet ve uygulamaların başlıcaları şöyle:
 
  • Ekibimizin liderliğini üstelenen Dr. Serkan Aygın, 1996 yılından bu yana gerçekleştirdiği başarılı saç ekimi operasyonlarıyla alanının en deneyimli ve bilgi sahibi uzmanları arasında sıralanıyor.
  • Yüksek great sayısı ile doğal saç çizgisi oluşturmak kliniğimiz en önemli özelliklerinden sadece birisi. Doğal yoğunluk olacak şekilde yapılan saç ekimi planlamaları, saç ekiminin en önemli adımlarını oluşturuyor. Öncelikle, doğru seçilmiş hastalara uygun teknik ile en yüksek estetik tatmini be memnuniyeti hedefliyoruz. 
  • Operasyon öncesi ve sonrası hastalarımıza rehber hizmetiyle birlikte özel bir dinlenme alanı sunulması, hastalarımızın konforlu bir ortamda çok daha güvenli ve rahat şekilde hizmet almasını sağlıyor.
  • Saç ekimi ve diğer tıbbi tedavilerde kullanılan materyallerin tümü yüksek sterilizasyon koşullarıyla tek seferlik kullanılıyor.
  • Hastalarımıza operasyon planı aşamasında belirtilen bedel dışında hiçbir ek ücret çıkartılmaması temel prensiplerimizin başında yer alıyor.
  • Düzenli olarak, operasyon olan hastalarımızın geldiği ülkeleri ziyaret ederek, operasyon sonuçlarını hastalarımıza kendi ülkelerinde kontrol fırsatı sunuyoruz. Böylece saç ekimi işleminin ardından hastalarımıza sağladığımız bakım ve takip tedavilerine kolaylıkla devam edilebiliyor. Ayrıca bu sayede ekibimiz, ortaya çıkabilecek potansiyel sorunları itina ile çözüme kavuşturuyor.
  • Tedavi öncesinden başlayarak saç ekimi operasyonun ardından takiple devam eden bütüncül hizmet anlayışımızla ekibimiz, sürece dair tüm detayları hastalarımızla paylaşıyor ve bütün sorularını özenle yanıtlamaya çalışıyor.  Biliyoruz ki bir hastamızın deneyimi, tüm hastalarımızın deneyimi demek.

SIK SORULAN SORULAR

Hatalarımız kliniğimize saç dökülmesi şikayetleriyle başvuruyor. Başvuran hastalarımız yüzde doksan beşi erkek olmakla birlikte ünitemiz yüzde beş oranında kadın hastalarımıza da hizmet veriyoruz. Saç nakli haricinde, sakal ve kaş nakli de verilen hizmetlerimiz arasında yer alıyo. Sakal nakli hastalarının büyük çoğunluğunu erkekler oluştururken, kaş nakli uygulamalarımız yüksek oranla kadınlar tarafından tercih ediliyor.
Saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet veren kliniğimiz, saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet veriyor.