Koç Healthcare uygulaması ile hastalarımızın hastaneye gelmeden kendi kişisel sağlık kayıtlarına hızlıca ulaşmalarını ve böylece hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

“Koç Healthcare Hasta Portal”ı ve “Koç Healthcare Mobil Uygulaması” aracılığı ile Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, MedAmerikan Tıp Merkezi ve Bodrum Amerikan Hastanesi’ndeki laboratuvar sonuçlarınıza, patoloji raporlarına, radyoloji görüntü ve raporlarına, epikriz ve ameliyat raporlarına ulaşabilirsiniz.

Tıbbi arşivinize tek tıkla erişebilir, hızlı bir şekilde randevu alabilir, ayaktan ve yatarak hastane ziyaretlerinizi değerlendirebilir, kullanmakta olduğunuz ilaçları kaydedebilirsiniz.

Koç Healthcare uygulamasına bilgisayarınız üzerinden erişmek isterseniz portal.kochealthcare.org adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Ayrıca Koç Healthcare mobil uygulamasını Google Play ve Apple uygulama mağazaları aracılığı ile cep telefonunuza, tabletinize ve Apple TV’ye indirmek çok kolay.

Koç Healthcare uygulaması hakkında geri bildirimde bulunmak ve teknik destek için devs@vkvsk.org e-posta adresi aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.