Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlamak amacıyla ihtiyaç duyduğunuz her anda Koç Üniversitesi Hastanesi olarak daima yanınızdayız.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı söz konusu olduğunda en güvenilir, güncel ve doğru hizmetleri alacağınız sağlık kurumunu seçmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. İşte mimari planından hizmet politikalarına kadar hastanemizin tüm detayları, sağlığınızla ilgili her konuda ihtiyaç duyabileceğiniz servis ve hizmetleri dünya standartlarında bir kaliteyle sunabilmek amacıyla tasarlandı. Tedavi aşamaları ve sonrasında etkin bir iyileşme için hastalarımızın ve ailelerinin tüm sürece dahil olmalarını çok önemsiyoruz.
 
Size ve sevdiklerinize en ideal sağlık hizmetlerini sunmak, tanı tedavi sürecinde eksik hiçbir alan bırakmamak için tüm branş uzmanlarımız, belirli sürelerde düzenlenen farklı toplantılarla bir araya geliyor ve multidisipliner yaklaşım gerektiren vakalar için birlikte çözüm üretiyor. Aradaki sınırları kaldırarak, en ideal bakım koşullarını sağlamak amacıyla tüm disiplinleri işbirliği içinde çalışmaya teşvik ediyoruz.  
 
Sağlık hizmeti için daima ilk tercihiniz olmak, en birincil hedefimiz. En güncel bilgi ve teknolojiye dayanan, dünya standartlarında ideal bir hizmet almanızı garanti ederek, sizi Koç Üniversitesi Hastanesi’ne davet ediyoruz.

Hasta ve Ziyaretçi Rehberi'ini incelemek için tıklayın.
alkol ile girilmez
ALKOL İLE GİRİLMEZ
balon ile girilmez
BALON İLE GİRİLMEZ
bebek bakım odası
BEBEK BAKIM ODASI
çiçek odası
ÇİÇEK ODASI
çikolata serbesttir
ÇİKOLATA SERBESTTİR
hasta ziyareti
HASTA ZİYARETİ
kablosuz İnternet
KABLOSUZ İNTERNET
kafeterya
KAFETERYA
otopark
OTOPARK
tercüman hizmetleri
TERCÜMAN HİZMETLERİ

ÜCRET BİLGİ SÜRECİ

Koç Üniversitesi Hastanesi tedavi süreçleri Çağrı Merkezimiz aracılığıyla tedavi olmak istediğiniz doktor randevunuzla başlıyor. Doktor muayenesi sonrasındaki tedavi ve tanı kodları ile süreçlerinizi finansal açıdan değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon ve e-posta yoluyla ya da hastane içinde zemin kattaki ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Sigortanız varsa, ön provizyon işleminin başlatılmasıyla ve doktor bilgisi dahilinde Hasta Kabul biriminin desteğiyle, tedavi süreçlerinizi ilerletebilirsiniz.
 • randevu
  RANDEVU

  Çağrı Merkezimizi arayarak randevu alın: 444 3 777

 • muayene
  MUAYENE

  Doktorunuza muayene olun.

 • ücret bilgi süreci
  ÜCRET BİLGİ SÜRECİ

  Hasta Temislcisi ve Ücret Bilgi Ofisi ile görüşün.

 • konfirmasyon
  KONFİRMASYON

  Poliçenizin kapsamını ve geçerliliğini teyit ettirin.

 • tedavi
  TEDAVİ

  Tedaviye başlayabiliriniz.