Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları Kadın Sağlığı Merkezi'nde, modern tıbbın kadınlara sunduğu en iyi hizmeti sizlere ulaştırmaya gayret ediyoruz. Hizmetlerimiz sağlıklı kadın bakımından, üreme problemleri, gebelik, selim kadın hastalıkları ve kanser gibi durumların ileri düzey yönetimine kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsar.  

Ekibimize liderlik eden dünyaca tanınmış klinisyen ve bilim insanları, sadece bize başvuran kadınlara değil, araştırmaları ve eğitim aktiviteleriyle dünyadaki tüm kadınların sağlığına katkıda bulunmaktadır. Kadınlara güncel ve kanıta dayalı gebelik bakımı, üreme sağlığı, jinekoloji, ürojinekoloji ve onkoloji hizmetlerini şefkatli ve iyi eğitimli personel ve modern teknolojik ekipmanlarla sunuyoruz. Kendimizi kadınların kişiye özel ve değişkenlik gösterebilen tıbbi ihtiyaçlarını karşılamaya ve onların sağlıklarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaya adadık.  
 
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, dünyanın her bir yanından uluslararası uçuşlar için aktarma merkezi konumunda olan İstanbul’da üç farklı stratejik konumda yerleşmiştir. Amerikan Hastanesi, Türkiye'deki en eski ve en saygın özel sağlık kurumu iken, genç Koç Üniversitesi Hastanesi, tıp ve uzmanlık eğitimleri için ülkedeki en iyi öğrencileri ve genç doktorları yetiştiren modern bir akademik kurumdur. Toplamda 600'den fazla hastane yatağı, yetişkin ve çocuk yoğun bakım üniteleri, 24 ameliyathane ve yoğun bir şekilde donatılmış laboratuvarla, hedeflerimizin ötesine geçebiliyor ve hasta beklentilerinin fazlasını karşılayabiliyoruz.  
 
Web sitemiz, Kadın Sağlığı Merkezimizin, kadın sağlığıyla ilgili tüm sorunlarınız için danışmanlık, tarama ve tedavi konusunda sunulması gerekenleri size vermesini amaçlamaktadır. Bizimle her türlü problem ve sorularınız için posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.